Де і як у Хмельницькій області можна отримати закордонний паспорт

Із 2 січня 2013 року підрозділи Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області, як і в інших регіонах країни, розпочали оформлення паспортів громадян України для виїзду за кордон.

Нагадаємо, що раніше цю функцію виконувала паспортна служба УМВС. Завдяки злагодженим діям керівництва УДМС та УМВС у Хмельницькій області процес передачі повноважень відбувся швидко і не завдав жодних незручностей громадянам, які виявили бажання отримати закордонний паспорт.

На сьогодні заяву-анкету для отримання закордонного паспорта можна оформити в обласному управлінні ДМС (м. Хмельницький, вул. Грушевського, 95) та 5-ти територіальних підрозділах, які оснащені відповідним обладнанням, а саме: Хмельницькому міському відділі УДМС (м. Хмельницький, вул. Пушкіна, 15), Кам’янець-Подільському (м. Кам’янець-Подільський, вул. Довга, 1), Дунаєвецькому (м. Дунаївці, вул. Колгоспна, 42), Старокостянтинівському (м. Старокостянтинів, вул. Попова, 2 ) та Шепетівському (м. Шепетівка, пров. Пархоменка, 16) районних секторах УДМС.

Крім того, мешканці Хмельницької області, які виявили бажання отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон, можуть звертатися до підрозділів УДМС незалежно від місця реєстрації.

Загалом же в нашій області щомісяця оформлюється близько 2-ох тисяч заяв-анкет для видачі закордонних паспортів, і наразі ця тенденція зберігається.

КАТЕРИНА ШУПРИГАН

 

Опубліковано у ОФІЦІЙНІ ПОВІДОМЛЕННЯ. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>